Најава за големиот концерт на Северина во Охрид

Гледачи: 653

Категории: ШОУ БИЗ  ВИДЕА

Во организација на BMJ Мedia Group, хрватската ѕвезда Северина доаѓа во Охрид. Концертот ќе се одржи на 27 јули на стадионот „Билјанини извори“. Картите се купуваат на продажната мрежа МК Тикетс.

 
18-Јуни-2018